מי אני?

נעים מאוד. שמי עדי לבנקו, מאמן קשב וריכוז, מאמן אישי ומומחה לאסטרטגיות למידה. עוד אני מנחה סדנאות והשתלמויות למורים, הורים, תלמידים וסטודנטים. אני מאמין שברשות כל אחד נתונים כל המשאבים הדרושים להשיג כל דבר שירצה. עם זאת האם הם תמיד זמינים עבורנו בכל רגע נתון? האם אנחנו יודעים לעשות בהם שימוש נכון וחכם כדי להתוות את הדרך להצלחה?


לתחום האימון הגעתי דרך העיסוק בהוראה, בעיקר של תלמידים בעלי קשיים לימודיים, קשב וריכוז ולקויות למידה. עשיתי זאת במגוון רחב של מסגרות, פורמאליות יותר או פחות, ובמשך השנים הכנתי מאות רבות של תלמידים לבחינות הבגרות בלשון עברית. תוך כדי עבודה טיפחתי כל הזמן את המוטיבציה של תלמידיי ואת תחושת המסוגלות שלהם. הקלישאה "כל ילד צריך בסך-הכל מבוגר אחד שיאמין בו..." הפכה עבורי למנטרה, ושינתה, כך אני מאמין, את מציאות החיים של ילדים ומבוגרים צעירים רבים שבאתי איתם במגע. 


בשנת 2009 נרשמתי ללימודי אימון באוניברסיטת תל-אביב, אותם סיימתי בהצלחה, ומאוחר יותר סיימתי לימודי NLP ואת ההסמכה של אוניברסיטת בר-אילן לאימון ילדים וילדים עם ADHD. מאז אני עוסק בפועל באימון ילדים ומבוגרים ומשתמש בכלים אימוניים גם במסגרות החינוכיות בהן אני עובד.


עוד אני מפתח, כבר משנת 2005 חומרי לימוד בתחום אסטרטגיות הלמידה, ומנחה סדנאות לקהלי יעד מגוונים במסגרות לימודיות וחינוכיות שונות, ביניהן קרן רמלה לחינוך, מכללת וינגייט, אוניברסיטת אריאל, המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, החברה למתנ"סים, האוניברסיטה הפתוחה, מט"ח, אגודת ניצן ועוד.


מעבר לאימון, אני משמש כיועץ וכמנחה של השתלמויות מורים במרכזי פסג"ה ובבתי-ספר ברחבי הארץ בתחומים של פיתוח חשיבה, אסטרטגיות למידה ופדגוגיה חדשנית. בעבר שימשתי כמנחה פדגוגי של תכנית התגבורים העירונית ברמלה וניהלתי את תכנית כתו"ם במכון דוידסון לחינוך מדעי. אני בעל תואר שני, בהצטיינות, בחינוך במגמת טכנולוגיות למידה מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, גם כן בהצטיינות, מאוניברסיטת תל-אביב.
נשוי להדס, ואבא לפלג וקורן המדהימים.